Порада Доставка Монтаж 067 675 09 42

Паркетна Дошка (Барлінек)

Колекція “Life”
14 х 207 х 2200мм. , в упаковці 3,18 м.кв(7 шт.)

Паркетні дошки серії Life відрізняються різною довжиною ламелей (дощечок) верхнього шару, які мають вигляд, для якого характерні натуральні властивості деревини: довільний малюнок структури і різноманітне забарвлення, можлива, навіть наявність великих сучків. Лицьова поверхня дошки покрита екологічно чистим акриловим лаком, який наноситься та закріплюється під дією ультрафіолетових променів у виробничих умовах (лак UV).

 

Колекція “Classik”

14 х 207 х 2200мм., в упаковці 3,18 м.кв(7 шт.)

Великий вибір покриттів лицьового шару цієї серії може задовольнити будь-які вимоги до інтер’єру: лак з чудовим блиском є ідеальним рішенням для приміщень з класичними меблями і оздобленням.

Колекція “Exclusive”
14 х 180 х 2200мм., в упаковці 2,77м.кв(7 шт.)

Бажаєте зробити кожний куточок свого дому досконалим? Завжди прагнете придбати те, що найкраще? Безкомпромісна якість у поєднанні із виключними естетичними властивостями виправдає Ваші очікування. Серія EXCLUSIVE – це пропозиція, створена для особливо вимогливих Клієнтів. Це також пропозиція для прихильників 1-смугової (1-ламельової) паркетної дошки, яка дуже добре виглядає як в сучасних, так і в класичних приміщеннях. Серія EXCLUSIVE містить паркетні дошки шириною 180 і 130 мм, які на даний час користуються найбільшим попитом.

Переваги паркетної дошки EXCLUSIVE:

  • Естетика: 1-смугова (1-ламельова) дошка виглядає як традиційна дошка із масиву деревини; ретельно підібраний сортамент деревини гарантує цілісний вигляд підлоги, підкреслює престиж приміщення.
  • Унікальні можливості для дизайну: призначена для найбільш презентабельних приміщень, які мають ексклюзивний вигляд інтер’єру.
  • Підлога для справжніх поціновувачів розкоші та комфорту: виправдає найсміливіші очікування.
  • 30 років гарантії.

Колекція “Смаки Життя”
14 х 130 х 2200мм.